• اسلاید ۳
 • اسلاید 1
 • اسلاید ۴
 • اسلاید 2
لیست خبر و اطلاعیه ها
جدیدترین اخبار و رویدادها
عقد قرارداد ارائه خدمات به شرکت محترم موتوژن

به حول و قوه الهی برگ زرین دیگری در سوابق شرکت سامان گستران صانع رقم خورد.

این بار شرکت سامان گستتران صانع طی بررسی های انجام شده و طی روال اداری خرید خدمات در شرکت محترم موتوژن موفق به کسب افتخار ارائه خدمات دامنه فعالیت خود، به این شرکت گردید.

امید است بیش از پیش در خدمت صنایع استان باشیم.

تاریخ انتشار: سه شنبه, بهمن 29, 1398 | ادامه خبر...
برگزاری دوره آموزشی درون سازمانی در شرکت محترم ریخته گری ماشین سازی تبریز با شرکت پیشرو زمان

برگزاری موفق دوره آموزشی ممیزی داخلی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 با استناد به الزامات استاندارد ISO 19011:2018 درشرکت محترم ریخته گری ماشین سازی تبریز با همکاری با شرکت پیشرو زمان در دی ماه 98

تاریخ انتشار: دوشنبه, بهمن 28, 1398 | ادامه خبر...
عقد قرارداد ارائه خدمات با ماهیسا

برگ زرین دیگری در رزومه شرکت سامان گستران صانع رقم خورد...

 

تاریخ انتشار: دوشنبه, بهمن 28, 1398 | ادامه خبر...
برگزاری دوره آموزشی درون سازمانی با همکاری با شرکت آموزشی پیشرو زمان

برگزاری موفقیت آمیز دوره آموزشی ممیزی داخلی سیسم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ها بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025:2017 در آزمایشگاه های شرکت محترم پتروشیمی تبریز با همکاری با شرکت محترم پیشرو زمان در بهمن ماه 98

تاریخ انتشار: دوشنبه, بهمن 28, 1398 | ادامه خبر...
تاییدیه شرکت سامان گستران صانع از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت ریاست جمهوری

پس از ارائه مدارک مورد نیاز جهت بررسی پروژه های انجام شده و در حال انجام در دامنه فعالیت شرکت سامان گستران صانع از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی، این شرکت در خصوص ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان در زمینه طراحی، استقرار و اجرای سیستم های مدیریتی و اخذ گواهینامه ها و مجوز های بین المللی مورد تایید این نهاد پذیرفته و در زمره مشاوران مورد تایید این نهاد قرار گرفت.

تاریخ انتشار: يکشنبه, مرداد 06, 1398 | ادامه خبر...
  درباره ما

  شركت سامان گستران صانع «سهامي خاص» از سال 1388با به ثبت رسيدن شركت در سازمان ثبت شركت ها به شماره ثبت رسمي 27679 و سپس با اخذ جواز تأسيس واحد فنّي ومهندسي از وزارت صنايع به شماره105/ 9031   درزمينه هاي مشاوره، آموزش و تحقيق  طـــي برنامه ريزي هاي انجام يافته و با جذب نيروهاي كارا و تحصيل كرده شروع به فعاليت كرده است.

  شركت سامان گستران صانع به دنبال افزايش سهم بازار و  ارتقاي سيستم داخلي شركت پس از طراحی، استقرار و اجرای موفقیت سیستم مدیرت کیفیت موفق به دريافت گواهينامه این استاندارد ISO9001:2008 گرديده و در سال 1396 موفق به انتقال این سیستم از ویرایش 2008 به ویرایش جدید یعنی ویرایش 2015 شده است.

  شرکت سامان گستران صانع در سال 1390 پس از دو سال فعالیت موفّق به اخذ صلاحیت حضور در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز را دریافت و با عنایت پروردگار از سال 1390 در پارک علم و فناوری مستقر می باشد و در ادامه روند تفکّر سیستمی خود اخذ تاييديه هاي لازم با فعاليت هاي شركت را نيز در سرلوحه اقدامات بعدي قرار داده است که اهم آنها اخذ پروانه فنّی و مهندسی از سازمان صنایع و معادن، عضويت در انجمن مشاوران مديريت ايران، انجمن صنفي مشاوران، وانجمن صنفي رايانه اي و... می باشد. اعتبار و شهرت اين شركت خصوصاً در منطقه حاصل تلاش ها، روش كار و خط مشي حاكم بر شركت مي باشد. 

  خدمات مشاوره
  نام
  نام خانوادگی
  ایـمیل

  ذخیره اطلاعات


   
   
   
  ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟