تاریخچه فعالیت

شركت سامان گستران صانع « سهامي خاص» از سال 1388با به ثبت رسيدن شركت در سازمان ثبت شركت ها به شماره ثبت رسمي 27679 و سپس با اخذ جواز تأسيس واحد فنّي ومهندسي از وزارت صنايع به شماره 9031/ 105 درزمينه هاي مشاوره،آموزش وتحقيق  طـــي برنامه ريزي هاي انجام يافته و با جذب نيروهاي كارا و تحصيل كرده شروع به فعاليت كرده است.
شركت سامان گستران صانع به دنبال افزايش سهم بازار و جهت ارتقاي سيستمهاي داخلي شركت موفق به دريافت گواهينامه استاندارد ISO9001:2008 گرديده و در حال حاضر در حال انتقال سیستم مدیریت کیفیت خود از ویرایش 2008 به ویرایش جدید یعنی ویرایش 2015 می باشد که پس ازاتمام روال انتقال و استقرار، آماده ممیزی صدور گواهینامه خواهد بود. شرکت سامان گستران صانع در سال 1390 پس از دو سال فعالیت موفّق به اخذ صلاحیت حضور در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز را دریافت و با عنایت پروردگار از سال 1390  در پارک علم وفناوری مستقر می باشد ودر ادامه روند تفکّر سیستمی خود اخذ تاييديه هاي لازم با فعاليت هاي شركت را نيز در سرلوحه اقدامات بعدي قرار داده است که اهم آنها اخذ پروانه فنّی ومهندسی از سازمان صنایع و معادن، عضويت درانجمن مشاوران مديريت ايران، انجمن صنفي مشاوران، وانجمن صنفي رايانهاي و... می باشد. اعتبار و شهرت اين شركت خصوصاً در منطقه حاصل تلاشها، روش كار و خط مشي حاكم بر شركت مي باشد. 
شرکت سامان گستران صانع متشکّل از کارشناسان و مشاورین مجرّب در حیطه های مختلف با سابقه درخشان و اساتید مجرب با پیشینه علمی و اجرایی مرتبط با حیطه های مورد تدریس و آموزش اثربخش وتحقیقات کاربردی، آمادگی دارد خدمات مشاوره ای، آموزشی و تحقیقاتی خود را در دامنه فعالیتی خود به مشتریان عزیز ارائه نماید.
 بر همین اساس مجموعه شرکت سامان گستران صانع شعار گسترش کیفیت در سازمان، ﺑﻬترین اندﻳﺸﻪ در بقاء را در بازار رقابتی امروز، سرلوحه کار خود قرار داده و اندک مشتریان خود در ابتدای کار را امروز به بیش از پنجاه شرکت و سازمان مختلف رسانیده و هم اکنون با مجموعه ای از کارشناسان و پرسنل زبده در امر مشاوره، آموزش و تحقیق افتخار خدمت رسانی به آنها را در منطقه شمالغرب ایران را دارد و بر این باور است که مشتریان بالاترین مقام را نزد شرکت داشته و رضایت آنان سرآمد اهداف این شرکت می باشد.
آرزوی سرافرازی برای تمامی عزیزانی که چه به عنوان ارائه دهنده خدمت در شرکت سامان گستران صانع و چه به عنوان خدمت گیرنده از شرکت سامان گستران صانع با ما همکاری داشته اند داریم برای موفقیت هرچه بیشتر تمامی مشتریان شرکت که همواره ما را در عرصه کار تنها نگذاشته و همراهمان بوده اند دست دعا به سوی پروردگار دراز می کنیم ودر انتها با استعانت درگاه از خداوند متّعال امیدواریم گام های باثبات تر از گذشته در راستای اعتلای صنعت ایران و بهبود مستمر مجموعه تحت امر مشتریانمان را فراهم آوریم.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟