تاریخچه فعالیت

شركت سامان گستران صانع « سهامي خاص» از سال 1388با به ثبت رسيدن شركت در سازمان ثبت شركت ها به شماره ثبت رسمي 27679 و سپس با اخذ جواز تأسيس واحد فنّي ومهندسي از وزارت صنايع به شماره 9031/ 105 درزمينه هاي مشاوره،آموزش وتحقيق  طـــي برنامه ريزي هاي انجام يافته و با جذب نيروهاي كارا و تحصيل كرده شروع به فعاليت كرده است.
شركت سامان گستران صانع به دنبال افزايش سهم بازار و  ارتقاي سيستم داخلي شركت پس از طراحی، استقرار و اجرای موفقیت سیستم مدیرت کیفیت موفق به دريافت گواهينامه این استاندارد ISO9001:2008 گرديده و در سال 1396 موفق به انتقال این سیستم از ویرایش 2008 به ویرایش جدید یعنی ویرایش 2015 شده است.

شرکت سامان گستران صانع در سال 1390 پس از دو سال فعالیت موفّق به اخذ صلاحیت حضور در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز را دریافت و با عنایت پروردگار از سال 1390 در پارک علم و فناوری مستقر می باشد و در ادامه روند تفکّر سیستمی خود اخذ تاييديه هاي لازم با فعاليت هاي شركت را نيز در سرلوحه اقدامات بعدي قرار داده است که اهم آنها اخذ پروانه فنّی و مهندسی از سازمان صنایع و معادن، عضويت در انجمن مشاوران مديريت ايران، انجمن صنفي مشاوران، وانجمن صنفي رايانه اي و... می باشد. اعتبار و شهرت اين شركت خصوصاً در منطقه حاصل تلاش ها، روش كار و خط مشي حاكم بر شركت مي باشد. 
این شرکت متشکّل از کارشناسان و مشاورین مجرّب در حیطه های مختلف با سابقه درخشان و اساتید مجرب با پیشینه علمی و اجرایی مرتبط با حیطه های مورد تدریس و آموزش اثربخش و تحقیقات کاربردی، آمادگی دارد خدمات مشاوره ای، آموزشی و تحقیقاتی خود را در دامنه فعالیتی خود به مشتریان عزیز ارائه نماید.
 بر همین اساس مجموعه شرکت سامان گستران صانع شعار گسترش کیفیت در سازمان، ﺑﻬترین اندﻳﺸﻪ در بقاء را در بازار رقابتی امروز، سرلوحه کار خود قرار داده و اندک مشتریان خود در ابتدای کار را امروز به بیش از هشتاد شرکت و سازمان مختلف رسانیده و هم اکنون با مجموعه ای از کارشناسان و پرسنل زبده در امر مشاوره، آموزش و تحقیق افتخار خدمت رسانی به آنها را در کل ایران عزیز را دارد و بر این باور است که مشتریان بالاترین مقام را نزد شرکت داشته و رضایت آنان سرآمد اهداف این شرکت می باشد.
آرزوی سرافرازی برای تمامی عزیزانی که چه به عنوان ارائه دهنده خدمت در شرکت سامان گستران صانع و چه به عنوان خدمت گیرنده از این شرکت با ما همکاری داشته و یا در آینده ان شالله خواهند داشت، داریم.برای موفقیت هرچه بیشتر تمامی مشتریان شرکت که همواره ما را در عرصه کار تنها نگذاشته و همراهمان بوده اند دست دعا به سوی پروردگار دراز می کنیم ودر انتها با استعانت درگاه از خداوند متّعال امیدواریم گام های باثبات تر از گذشته در راستای اعتلای صنعت ایران و بهبود مستمر مجموعه تحت امر مشتریانمان را فراهم آوریم.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟